NASZ ZESPÓŁ

Naszym atutem jest to, że wykonujemy swoją prace osobiście i z tego względu nam zależy, nie jesteśmy molochem, korporacją, ani też wolnym strzelcem. Każdemu z nas chce się pracować i szukamy wyzwań oraz kreatywnych rozwiązań.

Wspólnik

Monika Przewoźnik

+48 533 321 670
biuro@grupa-esto.pl

Radca Prawny

Ewa Kozłowska

+48 606 647 477
ewa@grupa-esto.pl

WSPÓŁPRACOWNIK FOTOGRAF

Jarosław Juraszek

+48 510 906 106

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

Jakub Krawczyk

+48 797 046 650
jakub@grupa-esto.pl

NASZE WARTOŚCI

1
PrzedsiębiorczośćRozumiemy biznes, szukamy samo rozwoju i rozwiązań pozytywnych dla obu stron, rozwiązywania konfliktów i tworzenia, zamiast unikania.
2
SzacunekSzanujemy naszych Kllientów, kontrahentów i siebie nawzajem, ale szanujemy również samych siebie. Nie angażujemy się w nieuczciwe biznesy, podejrzane transakcje i podkradanie Klientów, jak niektórzy konkurenci.
3
DystansNie zjedliśmy wszystkich rozumów. Zawsze jest przestrzeń, by się czegoś douczyć, doczytać. W życiu potrzeba się też cieszyć, nie tylko pracować i prężyć poważne miny.
4
DeterminacjaŻycie to gra, w której nie odchodzimy od stołu, nawet gdy zdarzy się gorszy dzień. Jest takie powiedzenie "albo wygrywasz albo się uczysz" i to nam pasuje.

ZAKRES USŁUG

Table Header
Zarządzanie najmem Jezeli posiadasz kilka mieszkań i nie masz czasu zajmować się wszystkim, szukac najemców, sprawdzać płatności, podpisywac umowy, sprawdzać media, rozliczać się ze spółdzielnią przyjmować telefony od sąsiadów czy usuwać usterki, ta usługa jest dla Ciebie
Pośrednictwo w nieruchomościach Dobre oferty, prawna obsługa, 10 portali płatnych, świetne zdjęcia, szerokie kontakty i proste zasady których się trzyma. Tak powstało profsjonalne pośrednictwo, nie dorabiamy do tego filozofii.
Analiza chłonności działki większośc ludzi wycenia wg średniej stawki z Otodom albo poprzez operat szacunkowy, a nawet pytając za ile sprzedał sąsiad. Te metody nie dają dobrego obrazu. W przypadku działki najlepszy obraz daje analiza chłonności i tzw. cena do PUM. Tym się zajmujemy.

Planowanie inwestycji Często nawet nie wiesz, że dana oferta ma wiele cech inwestycyjnych, np. zewnętrzna klatka schodowa daje możliwość wyodrębnienia 2 mieszkań w budynku jednorodzinnym. Wiesz co to sa mieszkania na udziałach? Quoad usum? Bliźniak z działką na udziałach? Porozmawiajmy

Pośrednictwo kredytowe Chcesz wszystko załatwić w jednym miejscu? Tak możesz z nami znaleźc mieszkanie, porównać kredyty, złożyć wniosek kredytowy i mieć wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy
Off-Market wiele osób lubi sprzedaż nieruchomości "spod lady", takich nie ogłaszanych. Część osób nie chce publikowac ofert z różnych powodów. My to szanujemy i przez lata budowaliśmy sieć jakościowych kontaktów, którzy szukają ofert. Często otrzymujemy takie zapytania.
Okazje inwestycyjne Część naszych Klientów zwraca się z tzw. szybką sprzedażą. Gotowi są nieco obniżyć cenę albo "dorzucić garaż gratis". Pomagamy ułożyć taką sprzedaż, aby cena była godna, ale atrakcyjna. Inwestujemy wtedy dodatkowo w reklamę płatną google ads i Facebook. Wkładamy wspólny wysiłek, by sprzedaż była szybka.
Pełna opieka prawna zawsze na koniec transakcji potrzebujesz prawnika. Sprzedaż lub kupno nieruchomości niesie ze sobą wiele ryzyk, to nie kupowanie marchewki na targu. Z nami masz radcę prawnego na pokładzie w cenie usługi. uszlachetnianie nieruchomosci - pomaga zaskarzyć plan miejscowy, sprawdzić jej przeznaczenie, wielkość, możliwość scalenia i podziału, dostęp do drogi publicznej i wiele innych czynności, które spowodują, że jednak za tę nieruchomość możesz wziąć większą cene.
Uszlachetnianie nieruchomości Nieruchomości to mienie trwałe, które może obejmować grunty, budynki mieszkalne i komercyjne, lokale użytkowe oraz inne obiekty. Średnio co 10 dni udaje nam się sprzedać nieruchomość.
Table Header
Zarządzanie najmem "Informacja na podstawie CRM Esti* Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości i umiejętności sprzedaży i zarządzania procesem transakcyjnym. Posiadamy szeroką sieć kontaktów oraz wiedzę, jak dopasować ofertę do potrzeb potencjalnych klientów.
Pośrednictwo w nieruchomościach "Informacja na podstawie CRM Esti* Nasza oferta odnośnie nieruchomości i działek jest bardzo rozbudowana i cały czas się zmienia. Zapraszamy do zapoznania się.
Analiza chłonności działki Nieruchomości to mienie trwałe, które może obejmować grunty, budynki mieszkalne i komercyjne, lokale użytkowe oraz inne obiekty. Średnio co 10 dni udaje nam się sprzedać nieruchomość.

Planowanie inwestycji "Informacja na podstawie CRM Esti* Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości i umiejętności sprzedaży i zarządzania procesem transakcyjnym. Posiadamy szeroką sieć kontaktów oraz wiedzę, jak dopasować ofertę do potrzeb potencjalnych klientów.

Pośrednictwo kredytowe "Informacja na podstawie CRM Esti* Nasza oferta odnośnie nieruchomości i działek jest bardzo rozbudowana i cały czas się zmienia. Zapraszamy do zapoznania się.
Off-Market Nieruchomości to mienie trwałe, które może obejmować grunty, budynki mieszkalne i komercyjne, lokale użytkowe oraz inne obiekty. Średnio co 10 dni udaje nam się sprzedać nieruchomość.
Okazje inwestycyjne "Informacja na podstawie CRM Esti* Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości i umiejętności sprzedaży i zarządzania procesem transakcyjnym. Posiadamy szeroką sieć kontaktów oraz wiedzę, jak dopasować ofertę do potrzeb potencjalnych klientów.
Pełna opieka prawna "Informacja na podstawie CRM Esti* Nasza oferta odnośnie nieruchomości i działek jest bardzo rozbudowana i cały czas się zmienia. Zapraszamy do zapoznania się.
Uszlachetnianie nieruchomości Nieruchomości to mienie trwałe, które może obejmować grunty, budynki mieszkalne i komercyjne, lokale użytkowe oraz inne obiekty. Średnio co 10 dni udaje nam się sprzedać nieruchomość.

Uznanie zyskujemy nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. Otrzymaliśmy nagrodę Luxury Lifestyle Awards w kategorii: Najlepsza nowa Agencja Luksusowych Nieruchomości 2023 w Polsce.

Nasze biuro w Krakowie

Ocena

5,0/5,0

ZOBACZ JAK SPRZEDAJEMY

Jako firma cały czas rekrutujemy

Jeśli jesteś zbieżny z naszymi wartościami i interesują Cię nieruchomości, zapraszamy Cie do przesłania CV

  Załącz CV

  wideo nieruchomości

  Luksusowa willa w prestiżowej dzielnicy

  Wyjątkowa zabytkowa willa

  Zupełnie nowa willa z basenem

  Dom z ogrodem i lokalami użytkowymi

  Cenimy Twoją prywatność

  Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.